Xiaomi Mi 7 nie zostanie pokazany na MWC 2018

Tegoroczne targi telekomunikacyjne MWC 2018 mogą okazać się znacznie mniej ciekawe. Zabraknie na nich wielu nowości, w tym także flagowego modelu Xiaomi Mi 7, który również nie zostanie tam pokazany.

Zapowiedziana przez Samsunga prezentacja najnowszego Galaxy S9, która odbędzie się na MWC 2018, mogła wystraszyć inne firmy. Wiele z nich zrezygnowało z pokazania tam swych flagowców, więc tegoroczna edycja imprezy może być znacznie mniej atrakcyjna od poprzednich.

Pisałem już, że w Barcelonie swych nowości nie pokażą LG oraz Huawei. Dzień później dowiedzieliśmy się, że nie pojawią się tam także nowe flagowce tajwańskiej firmy HTC, a okazuje się, że to jeszcze nie koniec. Na imprezie nie pojawi się także Xiaomi Mi 7, najnowszy model dużego smartfona chińskiego producenta.

Oficjalnie nie wiadomo dlaczego Xiaomi podjęło taką decyzję. Można się jednak domyślać, że chodzi o szum, jaki wokół siebie zrobił Samsung. Uwaga wszystkich zostanie bowiem skierowana na jego smartfon, więc produkty rywali przeszłyby bez echa. Dlatego chińska firma zaprezentuje swego Xiaomi Mi 7 w innym terminie.

Xiaomi Mi 7

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...