Galaxy S9 zadebiutuje na MWC 2018

Samsung oficjalnie potwierdził, że publiczna prezentacja Galaxy S9 odbędzie się podczas targów MWC 2018. W przyszłym miesiącu poznamy więc pełną specyfikacje nowego flagowca.

Od wielu miesięcy pojawiają się przecieki dotyczące Galaxy S9, najnowszego flagowca koreańskiego koncernu, na który oczekują klienci tej marki. W zeszłym roku słychać było plotki sugerujące, że sprzęt może zostać pokazany na styczniowych targach elektroniki użytkowej, odbywających się co roku w Las Vegas.

Samsung szybko zdementował te doniesienia, ale nie ujawnił wówczas kiedy możemy spodziewać się oficjalnej prezentacji. Teraz wiemy, że producent zamierza zrobić to podczas targów telekomunikacyjnych Mobile World Congress, które odbędą się w lutym. Informację tę podczas konferencji prasowej w Las Vegas potwierdził sam DJ Koh, szef działu mobilnego.

Targi rozpoczynają się pod 26 lutego, więc można założyć, że premiera nowego smartfona odbędzie się na początku marca. Wówczas przekonamy się na ile prawdziwe były wcześniejsze doniesienia dotyczące specyfikacji technicznej tego modelu.

Galaxy S9

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...