HTC też nie pokaże flagowców na MWC 2018

Tajwańska firma HTC także nie zamierza pokazywać swych flagowców na targach MWC 2018. Wcześniej podobną deklarację złożyły koncerny Huawei oraz LG, które prawdopodobnie przestraszyły się Samsunga.

Wiemy już na pewno, że 25 lutego, Samsung zaprezentuje w Barcelonie swej najnowsze flagowce Galaxy S9 oraz S9+. Będzie to pokaz zorganizowany tuż przed rozpoczęciem targów telekomunikacyjnych i z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie mediów.

Być może plany Samsunga sprawiły, że inni producenci wycofują się z zamiaru zaprezentowania na targach swych najnowszych flagowców. Pisałem już, że zamierzają tak postąpić LG oraz Huawei, ale wygląda na to, że na tych firmach się to nie skończy. Najnowsze doniesienia wskazują, że podobnie chce zrobić również tajwańska firma HTC.

Producent planuje zorganizować własną imprezę tuż po zakończeniu targów, na której pokaże wszystkie nowości. Nie jest to wbrew pozorom zły pomysł. Szefostwo HTC doskonale wie, że oczy wszystkich będą skierowane na sprzęt Samsunga, więc premiery produktów rywali mogą przejść bez echa.

MWC 2018

Źródło: Androidheadlines.com

You may also like...