Samsung Galaxy A51 dostał styczniową poprawkę bezpieczeństwa

Samsung udostępnił właśnie styczniową poprawkę bezpieczeństwa modelowi Galaxy A51. Aktualizacja dostępna na razie w Malezji oraz Rosji, dostarcza wiele łatek usprawniających działanie telefonu.

Nie da się zaprzeczyć, że Samsung w ostatnim czasie bardzo się poprawił jeśli chodzi o udostępnianie swym smartfonom aktualizacji bezpieczeństwa. Koreańska marka często wyprzedza na tym polu nawet Google, jako pierwsza udostępniając comiesięczne pakiety różnego rodzaju łatek.

Nowy rok rozpoczął się zaledwie kilkadziesiąt godzin temu, a producent właśnie udostępnił styczniową poprawkę bezpieczeństwa modelowi Galaxy A51. Na polskim rynku ten smartfon oferowany jest w cenie od 1275 zł.

Aktualizacja oznaczona numerem A515FXXU5EUL3 właśnie pojawiła się w Malezji oraz Rosji. Samsung nie sprecyzował co dokładnie zawiera, ale na pewno są to łatki dla Androida oraz firmowego oprogramowania telefonu, poprawiające stabilność jego działania.

W ciągu kilku dni aktualizacja powinna dotrzeć również do Polski. Jeśli na razie nie otrzymaliście powiadomienia o jej obecności, to sprawdźcie w ustawieniach telefonu czy nie jest już dostępna.

Galaxy A51

Źródło

You may also like...