Wyciekły kluczowe szczegóły specyfikacji nowego smartfona ASUS Zenfone 9

Przecieki ujawniają szczegóły techniczne nowego smartfona ASUS Zenfone 9. Zdradzają m.in.. obecność dwóch aparatów fotograficznych oraz dodatkowego wyświetlacza.

ASUS nie jest może tak znaną firmą na rynku urządzeń mobilnych jak Samsung czy Xiaomi, ale również oferuje telefony warte uwagi. Tajwańska firma przygotowuje obecnie nowy model ASUS Zenfone 9 i dzięki najnowszym przeciekom EqualLeaks udało się nam poznać jego kluczowe szczegóły techniczne.

Źródło zaprezentowało grafikę plecków, która zdradza obecność tylnego wyświetlacza. Drugi ekran będzie stosunkowo mały i prawdopodobnie posłuży do prezentowania aktualnej godziny. Na ten moment nie znamy jednak szczegółów technicznych dodatkowego ekranu, więc ciężko powiedzieć cokolwiek o jego przekątnej lub rozdzielczości.

Smartfon będzie miał również nieco zmienione wzornictwo w porównaniu do poprzedniej generacji. Wygląda na nieco wyższy i węższy, a na jego tylnym panelu da się zauważyć dwa aparaty fotograficzne.

Ciekawostką jest obecność funkcji podwójnego puknięcia w tylny panel. To bardzo użyteczna opcja doskonale znana użytkownikom iPhone’ów. Podwójne puknięcie palcem plecków urządzenia pozwala wykonywać określone zadania, jak uruchomienie aplikacji aparatu czy też wykonanie screenshota.

Producent dotąd nie zapowiedział oficjalnie modelu ASUS Zenfone 9, więc nie wiemy tak naprawdę co nam zaoferuje. Być może nie będziemy jednak musieli długo czekać na zapoznanie się z wszystkimi jego szczegółami technicznymi. Możliwe, że producent pokaże go już na CES 2022.

ASUS Zenfone 9

Źródło

You may also like...