TAG Heuer zapowiada modularny smartwatch

Firma TAG Heuer przygotowuje następcę smartwatcha Connected. Nowy produkt będzie się nazywał Connected Modular i ma posiadać modularną budowę, umożliwiającą m.in., wymianę mechanizmu zegarka.

Wprowadzony na rynek w zeszłym roku smartwatch TAG Heuer Connected, mimo dość wysokiej ceny wynoszącej 6 tysięcy złotych, okazał się sporym sukcesem. Zegarek sprzedano w dziesiątkach tysięcy sztuk, więc producent już przygotowuje jego następcę.

Z przecieków wynika, że TAG Heuer Connected Modular, tak bowiem ma nazywać się nowy zegarek, otrzyma modularną budowę co zapewni możliwość jego pełnej personalizacji. Użytkownik tego sprzętu będzie mógł nie tylko wymieniać paski, ale też poważnie modyfikować sam zegarek. Z doniesień wynika bowiem, że możliwa będzie wymiana automatycznego mechanizmu zegarka. W razie potrzeby będzie więc można zmienić smartwatcha w luksusowy zegarek.

Źródło twierdzi, że Connected Modular wyposażony w platformę Android Wear 2.0, zostanie oficjalnie zaprezentowany prawdopodobnie 14 marca lub nieco później. Jego rynkową premierę zaplanowano ponoć na maj bieżącego roku. Oczywiście kwestią otwartą pozostaje cena nowego zegarka, ale zważywszy na zmiany konstrukcyjne, można się spodziewać znacznie wyższej kwoty niż kosztuje model TAG Heuere Connected.

TAG Heuer

Źródło: Engadget.com

You may also like...