Europejskie ceny LG G6 rozpoczynają się od 700 euro

Pokazany w Barcelonie LG G6 zrobił spore wrażenie na dziennikarzach, choć oczywiście z decyzją o zakupie warto poczekać do pierwszych testów. Jeśli jednak już teraz jesteście na niego zdecydowani to informuję, że europejskie ceny tego modelu zaczynają się od 700 euro.

LG G6 miał być bezpośrednim rywalem dla Galaxy S8, jednak ze względu na fakt, że Samsung wykpił cały zapas Snapdragona 835, LG musiało zmienić decyzję o modelu procesora i zainstalować w nim nieco starszy układ Snapdragon 821.Nie wiadomo wprawdzie jak wpłynie to na ogólną wydajność tego modelu, ale i tak smartfon robi niezłe wrażenie. Ekran 5,7″ Full Vision o proporcjach 18:9, zajmujący 79% powierzchni przedniego panelu, 4 GB RAM oraz niezłe oprogramowanie czynią z niego ciekawą propozycję.

Teraz wiemy również ile za ten model trzeba będzie zapłacić na rynku europejskim. Jedna z rumuńskich sieci ujawniła, że będzie go sprzedawać w przeliczeniu za 700 euro, czyli około 3000 zł. Oczywiście pamiętajmy, że to cena w Rumunii i w Polsce z pewnością będzie ona nieco inna.

Dodam, że rynkowy debiut LG G6 odbędzie się już 10 marca i najpierw smartfon pojawi się w Korei Południowej, a dopiero potem trafi na pozostałe rynki.

Źródło: Quickmobile.ro

You may also like...