Wyciekły europejskie ceny najnowszego Realme 9 5G

W sieci pojawiły się europejskie ceny nowego smartfona ze średniej półki, jakim jest Realme 9 5G. Sprzęt w wersji z 4/128 GB będzie kosztował w sklepach 278 euro.

W marcu bieżącego roku marka Realme wprowadziła na rynek nową rodzinę smartfonów ze średniej półki, a jednym z jej członków jest model Realme 9 5G. Sprzęt nie jest jeszcze dostępny w Europie, ale przecieki sugerują, że wkrótce zadebiutuje na Starym Kontynencie. Do premiery przygotowują się więc sprzedawcy i jeden z nich ujawnił ile trzeba będzie zapłacić za nowy model.

Z przecieków wynika, że wersja wyposażona w 4GB RAM i 128 GB pamięci użytkowej, będzie kosztowała 278 euro. Na ten moment nie wiemy czy w europejskich sklepach będą dostępne też inne konfiguracje pamięci. W Indiach na ten przykład dostać można jeszcze wersje 4/64 GB oraz 6/128 GB. Przeciek wspomina też wyłącznie o czarnym wariancie kolorystycznym i tu również nie mamy wiedzy na temat innych wersji.

Przypomnę tylko, że Realme 9 5G posiada 6,5″ wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1080 x 2040 pikseli oraz 90 Hz odświeżaniu obrazu. Pod jego maską pracuje natomiast procesor MediaTek Dimensity 810. Do zdjęć możemy wykorzystać potrójny aparat z 48 MP głównym sensorem. Towarzyszy mu również, 2 MP aparat służący do zdjęć makro i 2 MP sensor głębi. Selfie wykonamy z kolei 16 MP aparatem przednim.

Smartfon posiada również 5000 mAh baterię z 18 W systemem szybkiego ładowania.

Realme 9 5G

Źródło

You may also like...