Fallout 4 kupiony za kapsle. Bethesda wyśle grę

GatorMacheteJr, który wpadł na nietypowy pomysł zamówienia Fallouta 4 za nieco ponad 2000 kapsli od butelek dopiął swego. Bethesda oficjalnie zgodziła się na tę nietypową propozycję, która niewątpliwie przyniosła niemałe korzyści marketingowe.

Przypomnę, że pod koniec minionego tygodnia wielki fan serii Fallout, złożył przedsprzedażowe zamówienie na Fallout 4 płacąc kapslami. Gracz twierdzi, że jest bardzo wielkim fanem tej znanej marki, a jako że kapsle pełnią w niej rolę waluty, więc podesłał twórcom całe ich pudełko licząc na to, że będzie to świetna promocja nadchodzącego tytułu, która skłoni Bethesdę do spełnienia jego prośby.

Wydarzenie zyskało na tyle duży rozgłos, że Bethesda przystała na propozycję i potwierdziła, że wyśle mu egzemplarz Fallouta 4, gdy tylko gra trafi na sklepowe półki. Matt Grandstaff, jeden z pracowników studia odpowiedzialnego za nową część znanej serii powiedział, że skoro GatorMacheteJr pierwszy wpadł na tak oryginalny pomysł, to studio zamierza go zrealizować. A może po prostu była to zaplanowana od samego początku wiralowa akcja marketingowa.

Pozostali mogą jednak sobie darować jego kopiowanie, ponieważ autorzy nie zamierzają już rozdawać więcej gier w ten sam sposób.

Źródło: Twitter.com

You may also like...