Fallout 4: sezonowa przepustka zagwarantuje wszystkie DLC

Już 10 listopada odbędzie się premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat, jaką niewątpliwie jest Fallout 4. Jeśli zamierzacie spędzić nieco więcej czasu z produkcją Bethesdy, warto zakupić sezonową przepustkę, która zapewni dostęp do wszystkich dodatków.

Bethesda zapowiedziała właśnie ten nieodzowny elementy każdej gry i zapewniła, że wydając 30 dolarów na przepustkę, zapewniamy sobie dostęp do wszystkich planowanych dodatków. Wprawdzie przedstawiciele autora nie wybiegają jeszcze w przyszłość aż tak daleko i przyznają, że nie mają pojęcia jak będą wyglądać przyszłe DLC, ale obiecują, że zaczną się one pojawiać już w przyszłym roku.

W takim przypadku 30 dolarów za wszystkie dodatki do Fallout 4, którego możecie kupić za 169 zł wydaje się być bardzo atrakcyjną ofertą. Szczególnie jeśli tak jak w przypadku Fallouta 3, w znaczący sposób zmienią styl rozgrywki.

Z drugiej jednak strony Bethesda planuje powtórzyć sukces, jaki w tej materii osiągnął The Elder Scrolls IV: Oblivion, więc możemy spodziewać się masy drobiazgów.

Źródło: Bethesda.net

You may also like...