Nowe wideo zdradza wygląd nowoczesnego Oppo Find X

Już we wtorek odbędzie się oficjalna premiera bardzo interesującego smartfonu Oppo Find X. Dla mniej cierpliwych jedno ze źródeł przecieków przygotowało krótkie wideo pokazujące stylistykę sprzętu.

Chińscy producenci smartfonów, pod względem technologicznym już dawno wyprzedzili znane marki. Stosują bowiem rozwiązania, których próżno szukać w sprzęcie takich marek jak Samsung, czy LG. Przykładem tego jest chociażby pokazany kilka dni temu Vivo Nex, posiadający wysuwaną przednią kamerę, pozwalającą zrezygnować z notcha. Z kolei Vivo X20 Plus UD posiada ekranowy czytnik linii papilarnych, do którego dopiero przymierza się Samsung. Natomiast ZTE Axon M jest pierwszym na rynku składanym smartfonem.

Nowoczesnym sprzętem będzie również nadchodzący Oppo Find X. Jego oficjalna premiera odbędzie się 19 czerwca, ale już teraz możemy poznać szczegóły jego specyfikacji technicznej. A także zobaczyć jak wygląda, dzięki nowemu wideo.

Przede wszystkim smartfon otrzyma znacznie dyskretniejszy notch niż w konkurencyjnych produktach. To dlatego, że producent zamierza w nim umieścić tylko przednią kamerę. Natomiast czujnik światła i zbliżeniowy, a także słuchawka zostaną rozmieszczone wokół niego.

Specyfikacja techniczna nowego telefonu także prezentuje się bardzo interesująco. Smartfon otrzyma 6,4″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli pochodzący od Samsunga. Dostanie również Snapdragona 845 z 8 GB RAM i 128/256 GB pamięci użytkowej. Zasilać ma go natomiast bateria o pojemności 3730 mAh. Na tylnym panelu znajdzie się podwójny główny aparat z sensorami 20 MP (f/2.0) i 16 MP (f/2.0), wyposażony w 5-krotny zoom optyczny. Przednia kamera posiadać ma natomiast 25 M matrycę (f/2.0).

Oppo Find X

Oppo Find X

Źródło: Twitter.com

You may also like...