Wi-Fi Alliance potwierdza Oreo dla Galaxy S7 Active

Samsung udostępnił już aktualizację większości flagowych modeli smartfonów. Teraz pora na model Galaxy S7 Active, który także dostanie Oreo. Jego premiera jest już bardzo blisko.

Ostatnie klika miesięcy koreański koncern spędził na udostępnianiu systemu Android 8.0 Oreo dla flagowych modeli smartfonów. Nie obyło się wprawdzie bez mało przyjemnych niespodzianek, gdy pojawiły się problemy z aktualizacją dla modeli Galaxy S7 i S7 edge. Ale generalnie większość flagowców już dostała nowy system.

Nie otrzymał go natomiast jeszcze Galaxy S7 Active i producent zamierza wkrótce naprawić to niedopatrzenie. Oczywiście Samsung na razie niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdził, jednak możemy to już uznać niemal za pewnik. Informacje o aktualizacji pojawiły się bowiem na stronie Wi-Fi Alliance, na której umieszczono ten model właśnie z Oreo.

Zwykle jest to mocny dowód na to, że premiera aktualizacji jest już bardzo blisko. Dokładnej daty wprawdzie nie znamy, ale można założyć, że jest to najwyżej kwestia kilku tygodni.

Galaxy S7 Active

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...