Tani iPhone będzie hitem tej jesieni

Apple ma duże oczekiwania wobec budżetowej wersji swego najnowszego smartfonu. Firma ma nadzieję, że tani iPhone z wyświetlaczem LCD stanie się hitem tegorocznej jesieni. Amerykański koncern liczy na to, że jego sprzedaż będzie bardzo wysoka.

W tym roku Apple chce nam zaproponować nie dwa jak dotychczas, lecz trzy nowe smartfony. Oprócz dwóch normalnych modeli, firma planuje także trzeci, który ma być budżetowym sprzętem wyposażonym w ekran LCD.

Według dziennikarzy The Wall Street Journal, amerykański koncern ma bardzo duże oczekiwania wobec tego modelu. Firma liczy na to, że tani iPhone będzie sprzedawał się znakomicie. Dlatego już teraz odpowiednio się do tego przygotowuje, zwiększając zamówienia na wyświetlacze LCD.

Oczywiście są to na razie tylko prognozy, jednak trzeba pamiętać, że nowy model zaoferuje wiele cech i funkcji znanych z iPhone’a X, a więc ekran rozciągający się na cały przedni panel urządzenia oraz technologię Face ID. Jeżeli więc cena zostanie ustalona na odpowiednio niskim poziomie, to faktycznie tańszy iPhone może wzbudzić spore zainteresowanie. O tym przekonamy się jednak dopiero jesienią, gdy nowy model zostanie oficjalnie zaprezentowany światu. Pamiętajmy jednak, że nie jest to jedyny tani telefon tej firmy. Kilka dni temu ogłoszono, że iPhone 3GS ponownie powróci do sprzedaży. Będzie on jednakże dostępny tylko w Korei Południowej, a oferowany ma być w cenie 40 dolarów.

tani iPhone

Źródło: WSJ.com

You may also like...