iPhone 3GS ponownie trafi do sprzedaży

Mogłoby się wydawać, że iPhone 3GS jest smartfonem, którego już nigdy nie zobaczymy w sklepach. Życie potrafi nas jednak zadziwiać, gdyż okazuje się, że wkrótce ponownie pojawi się w sprzedaży. Będzie go oferować jeden z południowokoreańskich operatorów.

iPhone 3GS to jeden z pierwszych smartfonów wprowadzonych na rynek przez koncern Apple. Urządzenie zadebiutowało w czerwcu 2009 roku, oferując swym nabywcom 3,5″ ekran o śmiesznej dziś rozdzielczości 480 x 320 pikseli i 600 MHz procesor.

Ze sprzedaży telefon wycofano już wiele lat temu, ale okazuje się, że nie do końca, gdyż wkrótce znowu będzie go można kupić. Jak donosi serwis ETNews, południowokoreański operator SK Telink, zamierza jeszcze w tym miesiącu wprowadzić go do sprzedaży. Smartfon będzie oferowany w oryginalnym opakowaniu, ze wszystkimi firmowymi akcesoriami. Oczywiście zanim telefon trafi w ręce klientów, operator przetestował każdy egzemplarz, by upewnić się, że nadal wszystko funkcjonuje jak należy.

Niestety ostatnią wersją systemu operacyjnego, jaką da się uruchomić na modelu iPhone 3GS jest iOS 6. Oznacza to, że żadna z nowych aplikacji nie będzie na nim funkcjonować. Nabywca tego sprzętu może więc liczyć na bardzo podstawową funkcjonalność w postaci połączeń telefonicznych, emaili, wiadomości tekstowych, zdjęć, odtwarzania muzyki itp. A będzie go można zakupić przy dwuletniej umowie za kwotę nieco ponad 40 dolarów.

iPhone 3GS

Źródło: Etnews.com

You may also like...