Tak może w przyszłości wyglądać składany smartfon Samsunga

Jedno z chińskich źródeł przecieków zaprezentowało nam na zdjęciach jak wygląda składany smartfon Samsunga. Nie jest to jednak ostateczna wersja tego sprzętu, lecz jeden z wczesnych prototypów, pokazujący co producent w tej kwestii planuje.

Wiemy, że od pewnego czasu Samsung planuje wprowadzić na rynek składany smartfon, który miałby zrewolucjonizować rynek urządzeń mobilnych. Mieliśmy już okazję zobaczyć kilka rysunków technicznych dołączonych do patentów oraz parę renderów. Dotychczas nie było jednak możliwości zobaczenia tego sprzętu na zdjęciach. Teraz jednak pojawiła się taka okazja, dzięki jednemu z chińskich źródeł przecieków.

Na swym Twitterze opublikował kilka fotografii wczesnego prototypu. Na fotografiach prezentowane jest urządzenie o numerze modelowym SM-G929F, znane pod roboczą nazwą Project V. Muszę tu wyjaśnić, że to co widać na poniższych zdjęciach nie jest sprzętem, nad którym Samsung obecnie pracuje. To jeden z wczesnych prototypów, który został przez producenta porzucony już jakiś czas temu. Nie można jednak wykluczyć, że obecnie projektowany smartfon będzie wyglądał bardzo podobnie.

Nie wiadomo jak długo trwały prace nad Projektem V, ale sądząc po stylistyce, nie jest to świeży projekt. Sprzęt wygląda bowiem jak dwa sklejone ze sobą smartfony i bardzo przypomina ZTE Azon M.

Pomijając jednak wygląd nowego telefonu, to jego zakup może być bardzo kosztowny. Najnowsze doniesienia wskazują, że sprzęt może kosztować niemal 2000 dolarów. Właśnie z powodu tak wysokiej ceny, producent na razie nie zamierza rozpoczynać masowej produkcji tego modelu. Chce go bowiem najpierw wprowadzić do sprzedaży w ograniczonej liczbie egzemplarzy, by wybadać zainteresowanie.

składany smartfon

składany smartfon

składany smartfon

składany smartfon

Źródło: Twitter.com

You may also like...