Ta wersja Galaxy Note 9 nie jest dla każdego

Ice Universe ujawnia kolejne szczegóły dotyczące nadchodzącego Samsunga Galaxy Note 9. Zdaniem źródła przecieków, smartfon ma być oferowany także w wersji z 512 GB pamięci flash. Nie będzie ona jednak dostępna dla każdego.

Producenci smartfonów często różnicują specyfikację swego sprzętu w zależności od poszczególnych rynków. Najlepszym tego przykładem jest Samsung, który w Europie swe flagowce oferuje z własnymi procesorami. Natomiast modele przeznaczone na rynek amerykański posiadają Snapdragona.

Wygląda na to, że koreański producent zróżnicuje również specyfikację techniczną modelu Galaxy Note 9. Z najnowszych informacji dostarczonych przez Ice Universe wynika, że wersja przeznaczona na rynek chiński oraz południowkoreański, ma posiadać 512 GB pamięci flash. Ten wariant smartfonu nie będzie jednak sprzedawany w innych krajach

Miejmy nadzieję, że producent nie szykuje nam żadnych innych niespodzianek. Oczywiście pełna specyfikacja tego modelu nie jest znana. Ale z innych przecieków wynika, że dostanie 6 GB RAM oraz znacznie większą baterię, która może mieć pojemność aż 4000 mAh. Przypomnę tylko, że nowy flagowiec koreańskiego giganta zostanie prawdopodobnie zaprezentowany już 9 sierpnia. Nie jest to wprawdzie oficjalny termin premiery, ale wskazuje na niego wiele różnych źródeł.

Galaxy Note 9

Źródło: Twitter.com

You may also like...