Vivo X20 Plus UD w teście JerryRigEverything

Właściciel kanału JerryRigEverything zabrał się za kolejny test smartfona. Tym razem sprawdził wytrzymałość najnowszego modelu Vivo X20 Plus UD, skupiając się na wbudowanym w ekran czytniku odcisków palców.

Zack Nelson, właściciel kanału JerryRigEverything nie ma ani chwili odpoczynku. Właśnie opublikował kolejne wideo, na którym testuje nowy smartfon Vivo X20 Plus UD. Test jest szczególnie interesujący, gdyż jest to pierwszy telefon wyposażony w czytnik odcisków zintegrowany z wyświetlaczem.

Jak zwykle poddał sprzęt sprawdzianowi wytrzymałości na zarysowanie. Jest on bardzo ciekawy ze względu na konstrukcję telefonu. Większość modeli jest bowiem chroniona szkłem Gorilla Glass, które dość dobrze opiera się próbom zarysowania. Tutaj jest jednak wbudowany czytnik, co zmienia postać rzecz.

I to zmienia na niekorzyść, gdyż po wykonaniu kilku długich rys na wyświetlaczu, czytnik zwyczajnie przestał działać. To spora wada tego telefonu, bo w przypadku innych modeli, czytniki nawet mocno porysowane nadal funkcjonowały prawidłowo. Natomiast w tym modelu jego porysowanie oznacza, że telefon staje się praktycznie bezużyteczny, zaś koszty jego naprawy będą ogromne.

Kupując ten model trzeba więc mieć to na uwadze i odpowiednio się zabezpieczyć, kupując wytrzymałe szkło hartowane.

Vivo X20 Plus UD

Vivo X20 Plus UD

Źródło: YouTube.com

You may also like...