Anker PowerWave: szybka ładowarka bezprzewodowa

Na targach w Barcelonie nie mogło też zabraknąć akcesoriów do smartfonów. Sporo pojawiło się ładowarek, a jedną z nich jest nowa ładowarka bezprzewodowa Anker PowerWave 7.5.

Firma Anker zaprezentowała w sumie dwa nowe modele urządzeń, które pozwalają naładować naszego smartfona bez kabli. Pierwszym z nich jest mata ładująca Anker PowerWave 7.5 Pad, natomiast drugim Anker PowerWave 7.5 Stand, czyli ładowarka z podstawką.

Jak sugerują nazwy, na pierwszym z produktów smartfon jest po prostu kładziony i wówczas rozpoczyna się ładowanie baterii. Drugi jest jednak bardziej praktyczniejszy, gdyż telefon znajduje się w odpowiedniej pozycji, by np. podczas ładowania oglądać na nim film. Zapewnia też dostęp do technologii rozpoznawania twarzy, a dodatkowo można na niej ustawić telefon w postaci portretowej lub krajobrazowej.

Nowa ładowarka bezprzewodowa dostarcza 10 W mocy, więc proces ładowania baterii nie trwa zbyt długo. Niestety, producent nie podaje na razie kiedy jego nowy sprzęt będzie dostępny w sprzedaży oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić.

ładowarka bezprzewodowa

Źródło: Anker.como

You may also like...