Nowe iPhone’y ze skanerem tęczówki?

Galaxy Note 7 wprawdzie nie będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w skaner tęczówki, ale pomysł Samsunga nie przeszedł bez echa w Apple, które prawdopodobnie wykorzysta go w nowych modelach iPhone’ów.

Apple od dawna krytykowany jest za brak innowacji w swych smartfonach, w których jedyne zmiany sprowadzają się praktycznie do nieco mocniejszego procesora i ostatnio zwiększania ilości pamięci RAM.Być może wkrótce amerykańska firma pójdzie nieco dalej i skopiuje rozwiązanie zastosowane przez Samsunga, czyli wyposaży swe smartfony w skaner tęczówki. DigiTimes twierdzi, że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, jednak jego realizacji nie powinniśmy oczekiwać wcześniej jak w 2018 roku.

DigiTimes jest bardzo wiarygodnym źródłem informacji na temat nowych smartfonów Apple, więc tym razem także można mu wierzyć. Firma potrzebuje bowiem czegoś co sprawi, że jej sprzęt wyda się konsumentom bardziej atrakcyjny i powstrzyma spadające w coraz szybszym tempie wyniki sprzedaży, które w tym roku mogą wynieść nawet 20%.

Źródło: Digitimes.comYou may also like...