Na amerykański rynek trafi aparat Samsung Galaxy edycja z Wi-Fi

Aparat Samsung Galaxy jest gotowy, aby w wersji z Wi-Fi zadebiutować jedynie w Stanach Zjednoczonych w sieciach AT&T oraz Verizon. Jego cena wynosić będzie 449,99$.

Urządzenie to wysokiej klasy aparat, który umożliwia fotografom na każdym poziomie umiejętności, wykonywanie doskonałych zdjęć zaraz po wyciągnięciu go z pudełka. 15,9 megapikselowy aparat posiada rozdzielczość zdjęć 4608 x 3456 piexli i posiada 21-krotny zoom optyczny. Moc obliczeniowa aparatu jest nadzwyczajna, urządzenie posiada czterordzeniowy procesor Exynos 4 Quad, niemal identyczny jak w nowoczesnych smartfonach takich jak Samsung Galaxy S3. Do tego producent dokłada 1 GB pamięci RAM i 4 GB pamięci magazynowej pozszerzalnej o kolejne 64 GB, opcjonalną kartą jest microSD.

Najdziwniejsza rzecz w tym wydaniu to cena. Jeśli wybierzesz ten aparat od AT&T z podpisanym 2-letnim kontraktem, będziesz płacić 499,99$. Tyle samo zapłacisz, jeśli kupisz go poza umową.

Samsung Galaxy Camera działa na systemie Android 4.1.2. Komunikacja z internetem nie stanowi żadnego problemu. W domu możemy korzystać z szybkiej sieci Wi-Fi (2,4/5 GHz), zaś w podróży idealnie sprawdzi się sieć komórkowa 3G/HSPA+.

 

Źródło: SlashGear

You may also like...