Samsung Galaxy Sport zyska bardziej klasyczny wygląd

Najnowszy smartwatch Samsunga może nie wyglądać tak sportowo, jak poprzednie modele. Render pokazuje, że Galaxy Sport będzie mieć bardziej klasyczny wygląd.

Na tegorocznych targach MWC 2019, Samsung pokaże wiele nowych produktów. Wśród propozycji, z którymi przybędzie do Barcelony, będzie także najnowszy smartwatch Galaxy Sport. Poprzednie modele urządzeń noszonych koreańskiej marki, prezentowały się bardzo nowocześnie i sportowo. Ten produkt nieco jednak odbiega od dotychczasowej stylistyki.

Witryna 91mobiles zaprezentowała bowiem jego najnowszy render, z którego wynika, że zegarek ma bardziej klasyczny wygląd. Jak widać na załączonym obrazku, koperta ma bardzo łagodne linie, przez co prezentuje się bardziej elegancko. Nawet wbudowane w nią przyciski wyglądają teraz znacznie lepiej, sprawiając wrażenie jednej całości. Dodatkowo, elegancję zegarka podkreśla skórzany pasek.

Co ciekawe, na renderu nie widać nigdzie obrotowego bezela, czyli elementu charakterystycznego dla smartwatchy Samsunga. Nie wiemy na razie, czy producent z niego zrezygnował. Ale jeśli tak to będzie musiał wymyślić jakiś inny system sterowania funkcjami.

Pamiętajmy, że są to tylko rendery. Finalna wersja Galaxy Sport nie musi więc wyglądać tak jak zaprezentowany sprzęt. Być może producent przygotuje też kilka wersji stylistycznych, które pozwolą klientom dopasować wygląd sprzętu do stroju lub indywidualnych upodobań.

Galaxy Sport

Źródło: 91mobiles.com

You may also like...