Zabawka naszego dzieciństwa nową bronią w Fortnite

W przyszłym tygodniu arsenał Fortnite wzbogaci się o nową broń, bazującą na zabawce dzieciństwa wielu z nas. Będzie nią tzw. butelkowa rakieta.

Zabawy naszego dzieciństwa były bardzo różne, a niektóre zahaczały również o naukę. Do tych ostatnich zaliczymy m.in., butelkowe rakiety. To plastikowe butelki z odrobiną wody, które po napompowaniu wystrzeliwały w górę na dużą wysokość. Najwyraźniej Epic Games chce przypomnieć starszym graczom czasy ich młodości, gdyż zamierza przenieść ten gadżet do Fortnite.

Bottle Rockets będzie nową bronią, która już od przyszłego tygodnia wzbogaci arsenał ten popularnej strzelanki. Producent nie zdradził zbyt wielu szczegółów na jej temat. Opublikował jedynie obrazek, na którym widać zestaw butelkowych rakiet. Podpis sugeruje, że raczej nie będzie to broń ofensywna. Wzmianka o dużym hałasie może wskazywać, że uzbrojenie posłuży do dywersji i odwrócenia uwagi przeciwnika, by zajść go z innej strony.

Obrazek wskazuje również, że będzie to broń stacjonarna, ale na razie nie wiemy dokładnie jak będzie działać. Na szczęście już za kilka dni Epic Games udostępni kolejną aktualizację, która wprowadzi Bottle Rockets do użytku. Wówczas poznamy dokładny sposób jej działania.

Fortnite

Źródło: Slashgear.com

You may also like...