Nubia Red Magic Mars najszybszym smartfonem według AnTuTu

Benchnmark AnTuTu opublikował styczniowe zestawienie najszybszych smartfonów. Pierwsze miejsce zajął gamingowy model Nubia Red Magic Mars.

Wiele osób podczas kupowania nowego smartfona, kieruje się jego wydajnością w benchmarkach. Nie oznacza to wprawdzie, że jest tak samo szybki podczas normalnego użytkowania, ale dla niektórych jest to kluczowe kryterium wyboru. Benchmark AnTuTu publikuje więc comiesięczne zestawienia najszybszych smartfonów, by w ten sposób ułatwić klientom wybór sprzętu.

W styczniowej edycji takiego zestawienia pierwsze miejsce zajął stosunkowo nowy model Nubia Red Magic Mars. To gamingowy smartfon, którego przedsprzedaż ruszyła właśnie na rynku europejskim. Produktowi firmy ZTE udało się wyprzedzić w zestawieniu inny modny smartfon Huawei Mate 20, który w grudniu zajmował pierwsze miejsce.

W zestawieniu 10 najszybszych smartfonów znalazły się także inne urządzenia zaprojektowane z myślą o graczach. Na 6 pozycji uplasował się Xiaomi Black Shark Helo, natomiast na 10 miejsce trafił Asus ROG Phone.

Jak widać smartfony dla graczy są bardzo mocnym sprzętem. A przy tym bardzo przystępnym cenowo. Dla przykładu wspomniana Nubia Red Magic Mars, w najtańszej wersji kosztuje bowiem tylko 389 euro. A tymczasem na jej pokładzie znajdziemy bardzo wydajnego Snapdragona 845 oraz 6 GB pamięci RAM. Jak za takie wyposażenie, cena tego modelu jest bardzo przystępna i nie tylko nie tylko jako sprzętu dla graczy.

Nubia Red Magic Mars

Źródło: Weibo.com

You may also like...