Huawei Band 6 zaskakuje rozmiarem wyświetlacza

Już wkrótce do sprzedaży trafi najnowszy smartband Huawei Band 6. Opaska kosztująca 35 dolarów, zaskakuje sporym rozmiarem wyświetlacza w technologii AMOLED.

Smartwatche i smartbandy to dwie zupełnie od siebie różne kategorie produktów, które mają inną funkcjonalność oraz wygląd. Krótko mówiąc już na pierwszy rzut oka wiemy dokładnie z czym mamy do czynienia. Tę granicę zaciera jednak najnowsza opaska Huawei Band 6, którą bardzo łatwo pomylić ze smartwatchem.

Huawei Band 6

Opaska zaprojektowana przez inżynierów chińskiego koncernu zaskakuje bowiem olbrzymim jak na ten produkt wyświetlaczem. Zastosowany tu ekran AMOLED ma aż 1,47″ i ma o 148% większą powierzchnię od ekranu z poprzedniej generacji opaski. Większy wyświetlacz umożliwia prezentację większej ilości informacji, tym samym podnosząc funkcjonalność sprzętu. Oczywiście producent zadbał też o możliwość samodzielnego wyboru prezentowanych informacji.

Opaska posiada naturalnie wszystkie najważniejsze funkcje fitness, których oczekujemy po tego typu sprzęcie. Oprócz 24-godzinnego monitorowania tętna i saturacji krwi, zmierzy nam również kroki oraz zliczy spalone kalorie. Potrafi również monitorować sen oraz posiada aż 96 trybów sportowych, monitorujących różne rodzaje ćwiczeń.

Dużym atutem produktu jest również bateria, gwarantująca według producenta około dwóch tygodni pracy na jednym ładowaniu. Opaska będzie dostępna w czterech wersjach kolorystycznych i pojawi się w cenie 35 dolarów. W przeliczeniu jest to około 135 zł.

Huawei Band 6

Źródło

You may also like...