iPhone X dostępny w bardziej przystępnej cenie

Apple włącza do swej oferty kolejnego fabrycznie odświeżanego smartfona. Na brytyjskiej stronie koncernu iPhone X dostępny jest w przystępnej cenie 769 funtów.

Smartfony Apple są sprzętem dość drogim i choć wielu chciałoby go mieć, to nie wszystkich stać na jego zakup. Jakiś czas temu koncern wyszedł więc z nową inicjatywą i zaczął oferować na swej oficjalnej stronie urządzenia fabrycznie odświeżane.

Pod nazwą refurbished kryje się sprzęt, w którym wymieniono obudowę, baterię, a także przeprowadzono pełną diagnostykę, by upewnić się, że wszystko działa jak należy. Taki produkt jest zasadniczo używany, ale posiada pełną gwarancję producenta i praktycznie niczym nie różni się od nowego. Poza oczywiście ceną, która w porównaniu do nowego egzemplarza jest zdecydowanie bardziej przystępna.

Teraz do oferty fabrycznie odświeżanych smartfonów dołączył również iPhone X. Można go kupić w amerykańskim oraz brytyjskim sklepie koncernu, przy czym w UK oferowany jest w cenie 769 funtów. Za te pieniądze dostępna jest wersja z 64 GB pamięci. Jeżeli natomiast uważacie, że potrzebujecie większej ilości pamięci na aplikacje, zdjęcia oraz filmy, to możecie kupić wariant z 256 GB. Ten smartfon kosztuje już jednak aż 899 funtów.

Oba warianty możecie zakupić bezpośrednio w brytyjskim sklepie Apple.

iPhone X

Źródło: Apple.com

You may also like...