Fani Pokemonów pokochają tę replikę Poke Ball

Firma Wand Company stworzyła replikę Poke Ball, która spodoba się fanom Pokemonów. Będzie dostępna w sprzedaży od lutego przyszłego roku za kwotę 100 dolarów.

Pokemon to niezwykle bogate uniwersum, oferujące swym fanom nie tylko gry wideo, komiksy, czy też kreskówki, ale też całą masę gadżetów. Ich oferta jest szczególnie bogata i proponuje setki przedmiotów z wizerunkami postaci pochodzących z tego świata. Można też kupić produkty bezpośrednio nawiązujące do tej marki i takie oferuje nam firma Wand Company.

Jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji replik przedmiotów pochodzących z popularnych filmów czy gier wideo, które teraz zabrało się za Pokemony. Przygotowało dla nich replikę najważniejszego gadżetu z tego świata jakim jest Poke Boll, służący bohaterom do chwytania pokemonów.

Poke Ball

Gadżet wykonano z wytrzymałego plastiku ABS, którego wykończono w taki sposób, by przypominał nieco metal. Poke Ball umieszczono w specjalnym pudełku, wyposażonym w kolorowe podświetlenie, którego barwę można zmieniać. To nie wszystko, gdyż kula także ma wbudowaną diodę LED sprzężoną z czujnikiem zbliżeniowym, która rozświetla ją po zbliżeniu dłoni.

Poke Ball

Gadżet można już teraz zamawiać w przedsprzedaży na stronie producenta, gdzie kosztuje 99,99 dolarów. Muszę Was jednak zmartwić, gdyż wysyłka rozpocznie się dopiero 27 lutego przyszłego roku, więc nie znajdziecie go pod choinką.

Źródło

You may also like...