Słuchawki Galaxy Buds Pro są coraz bliżej premiery

Nowe dowody wskazują, że Samsung przygotowuje się do premiery najnowszych słuchawek Galaxy Buds Pro. Sugerują to dokumenty FCC, w których pojawił się nowy produkt.

Parę dni temu pojawiły się przecieki sugerujące, iż Samsung pracuje nad kolejnym modelem słuchawek bezprzewodowych do swych smartfonów. Nowy produkt miałby nazywać się Galaxy Buds Pro i choć firma jeszcze go nie ogłosiła, to pojawiają się kolejne dowody na jego istnienie.

Najnowsze dowody dostarczają dokumenty FCC, które wydało słuchawkom certyfikat. Możemy w nim przeczytać, że sprzęt oznaczono numerem modelowym SM-R190, zaś powerbank wbudowany w futerał będzie miał pojemność 500 mAh.

Wcześniejsze przecieki sugerowały także obecność funkcji aktywnej redukcji hałasu, która znacznie podnosi komfort słuchania muzyki poza domem. Dzięki niej łatwiej skupić się na odtwarzanym utworze, którego nie zakłócają żadne hałasy otoczenia. Nieoficjalnie mówi się również o wsparciu dla technologii Bluetooth 5.0, a także obsługi technologii bezprzewodowego ładowania Qi.

Słuchawki nie mają jeszcze ustalonej konkretnej daty premiery. Źródła uważają jednak, że Samsung może je zaprezentować w styczniu przyszłego roku, kiedy to pokaże światu również flagowca Galaxy S21. Jeśli informacje okażą się prawdziwe, to już wkrótce poznamy dokładne parametry techniczne, a także cenę Galaxy Buds Pro. Dowiemy się również, jak wielkie zmiany stylistyczne poczynili projektanci koreańskiej marki.

Galaxy Buds Pro

Źródło

You may also like...