Ferguson Ariva T750i obraz bez zakłóceń

Firma Ferguson specjalizująca się w produkcji odbiorników telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej, ogłasza wprowadzenie do oferty nowego modelu odbiornika: Ferguson Ariva T750i.

Ferguson Ariva T750i to następca niezmiernie popularnego w Polsce i Europie modelu Ferguson Ariva T650i i jego duchowy spadkobierca. Ferguson Ariva T750i wyróżnia się prostotą obsługi, doskonała jakością obrazu oraz znakomitą obsługą mediów (muzyki, zdjęć i filmów – także z polskimi napisami) czyli wszystkimi cechami, za które użytkownicy tak polubili wcześniejszy model.

Obraz bez zakłóceń

Ferguson Ariva T750i szczególny nacisk kładzie na jakość obrazu i jego post-processing (proces udoskonalania jakości). Nowoczesna, zaawansowana jednostka centralna – dzięki wbudowanemu w nią procesorowi obrazu – poddaje sygnał bardzo rygorystycznemu, kilkustopniowemu procesowi usuwania zakłóceń, filtrowania, wyostrzania, korygowania i wzmacniania. Odbiornik pracuje w pełnym zakresie częstotliwości od 110 do 862 MHz, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę dla odbioru wszystkich programów telewizji naziemnej.

Do współpracy z odbiornikiem firma Ferguson rekomenduje wysokiej klasy zewnętrzną antenę Ferguson YagiNX, która dzięki bardzo wydajnemu filtrowi 4G LTE działającemu w opatentowanej technologii INERT zapewnia wysokiej jakości, odpowiednio wzmocniony sygnał.

Nagraj ulubioną audycję!

Po podłączeniu zewnętrznego napędu (nie jest sprzedawany w zestawie) nagrywanie i odtwarzanie nagranych audycji dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika jest łatwe i przyjemne. Wystarczy zaznaczyć audycję do nagrania i już. Nagrany materiał można odtwarzać na dowolnym innym urządzeniu obsługującym format TS, na przykład na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Time Shift

Po podłączeniu zewnętrznego napędu (nie jest sprzedawany w zestawie) w każdej chwili można użyć funkcjo przesunięcia czasowego Time Shift. Dzięki niej można nadążyć z obejrzeniem pięciu bramek pewnego sławnego piłkarza… Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie ich jeszcze więcej! 😉

Internet

Odbiornik Ferguson Ariva T750i można łatwo podłączyć do internetu przez zwykłe zastosowanie adaptera USB WiFi (akcesorium sprzedawane osobno). Dostępne serwisy internetowe to m.in.: YouTube, Dailymotion, RSS, Pogoda a dla dorosłych – YouPorn (oczywiście z możliwością zabezpieczenia dostępu).

5 w 1

Ferguson Ariva T750i to aż pięć głównych funkcji zebranych w jednym, prostym w obsłudze urządzeniu:
– odbiornik naziemnej telewizji DVB-T/T2
– multimedialny odtwarzacz HD z obsługą plików MKV, AVI, XVID i innych z – oczywiście – obsługą napisów we wszystkich popularnych formatach
– nagrywarka TV z funkcją PVR i programowalnymi timerami
– obsługa Time Shift
– odtwarzacz plików muzycznych i przeglądarka zdjęć

Główne cechy odbiornika Ferguson Ariva T750i:

– Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p, 1080i lub 1080p
– Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (HD)
– Obsługa programowalnych timerów
– Obsługa dźwięku Dolby Digital Plus (E-AC3)
– Oddzielne listy kanałów ulubionych, TV i Radio
– Funkcja szybkiego wyszukiwania kanałów (QuickFind)
– Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
– Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264
– Odbiornik kompatybilny ze standardem DVB-T/T2
– Wbudowany odtwarzacz multimedialny (filmów HD, muzyki i zdjęć)

Więcej informacji o odbiorniku Ferguson Ariva T750i można znaleźć na stronie producenta.

Źródło: ferguson.pl

You may also like...