Nowy arsenał w Fortnite ratuje nam życie

Epic Games udostępniło kolejną aktualizację do Fortnite. Patch przynosi nowe czasowe tryby rozgrywki oraz nowy przedmiot do battle royale i trybu Ratowanie Świata.

Programiści z Epic Games dbają o to, by ich flagowa produkcja nie znudziła się graczom zbyt szybko, więc ciągle udostępniają jakieś nowości. Właśnie pojawił się kolejny patch 5.30, którego zadaniem jest urozmaicić rozgrywkę. Gra dostała nowe czasowe tryby rozgrywki, a także przedmiot, którego można używać zarówno w battle royale, jak i w trybie Ratowanie Świata. Ten ostatni możecie kupić w tym sklepie.

Użytkownicy Fortnite mogą wybierać pomiędzy trybami Solid Gold LTM i Solid Gold 50v50 LTM, przy czym oba oferują ekskluzywną broń legendarną. Nowością są również granaty generujące falę uderzeniową, która odrzuca przeciwników na pewną odległość, pozwalając nam uciec. To może być przydatny gadżet, szczególnie jeśli uda nam się w ten sposób zrzucić wroga z klifu. Oczywiście fala uderzeniowa niszczy też obiekty stojące na jej drodze, ale nie rani graczy oraz nie niszczy pojazdów. Nie jest to więc broń zabójcza, a jedynie taka, która ma dać wystarczająco dużo czasu na ewakuację.

Granaty wypadają po dwie sztuki, przy czym gracz może mieć ich w plecaku maksymalnie sześć sztuk. Są jednak dość rzadkie i można je znaleźć w lamach zaopatrzeniowych, zrzutach, skrzyniach oraz automatach sprzedażowych. Ich działanie możecie obejrzeć na poniższym wideo.

Fortnite

Źródło: Epicgames.com

You may also like...