Zagg Flex – stylowa klawiatura do smartfonów

Zagg zapowiedziało nową, bezprzewodową klawiaturę do urządzeń mobilnych. Produkt o nazwie Flex pojawi się już we wrześniu i będzie kosztował 80 dolarów.

W dzisiejszych czasach często korzystamy w podróży ze smartfonów lub tabletów, umilając sobie czas słuchaniem muzyki lub oglądaniem filmów. Czasem musimy też pracować i wówczas pojawia się konieczność wpisania większej ilości tekstu. Ekrany dotykowe nieszczególnie się do tego nadają, jednak firma Zagg może nam to ułatwić, dzięki nowemu modelowi klawiatury.

Firma już we wrześniu wprowadzi na rynek bezprzewodową klawiaturę do urządzeń mobilnych, która nazywa się Flex. Jest to kompaktowy sprzęt z bardzo przydatnym modułem numerycznym, łączący się ze smartfonem lub tabletem za pomocą Bluetooth. Oczywiście można jej używać także z pecetem lub laptopem, więc nie jest to sprzęt dedykowany wyłącznie urządzeniom mobilnym.

Klawiatura ma także osłonę chroniącą przyciski, która może pełnić także funkcję podpórki. A dodatkowo może obsługiwać równocześnie dwa różne urządzenia, pomiędzy którymi użytkownik będzie się przełączał. Produkt można upić na tej stronie, a jak już wcześniej wspomniałem, kosztuje 79,99 dolarów.

bezprzewodową klawiaturę

Źródło: Zagg.com

You may also like...