Fortnite Nexus War potwierdzony. Znamy datę wydarzenia

Epic Games potwierdził nowe wydarzenie do swej popularnej strzelanki Fortnite. Nazywa się ono Nexus War i będzie wiązało się z kolejnymi zmianami na wyspie.

Epic Games mimo poważnego spadku popularności gry Fortnite związanego z wojną prowadzoną z Google i Apple, wciąż dba o swą produkcję. Firma nieustannie ją rozwija, przygotowując dla fanów kolejne atrakcje. Już wkrótce czeka ich kolejna niespodzianka w postaci wydarzenia o nazwie Nexus War.

Twórcy oficjalnie potwierdzili nowe wydarzenie, który w którym pojawi się Galaktus oraz postacie ze świata Marvela. Według przecieków będzie ono naprawdę duże i może skutkować wprowadzeniem dużych zmian na wyspie. Autorzy gry zdradzili również jego oficjalną datę, więc wiemy że rozpocznie się już 1 grudnia.

Jak zwykle w takich wydarzeniach bywa, gracze będą musieli współpracować ze sobą, aby ocalić wyspę. To oczywiście wiele nam nie zdradza, ale wiemy iż event ma związek z Galaktusem, który już od tygodni widoczny jest na niebie, powoli zbliżając się do wyspy. Taka zapowiedź może także oznaczać, że samo wydarzenie będzie bardziej interaktywne od poprzednich.

Postać zwana pożeraczem światów może mieć związek z planami Epic Games dotyczącymi świata gry. Nieoficjalnie mówi się bowiem, że twórcy planują pozbyć się obecnej wyspy i w sezonie piątym zastąpić ją kolejną. Studio rzecz jasna niczego nie potwierdza, ale taki pomysł jest bardzo prawdopodobny.

Nexus War

Źródło

You may also like...