Roborock S7 MaxV Ultra zajmie się bałaganem w naszym domu

Roborock zaprezentowało w Las Vegas najnowszy zrobotyzowany odkurzacz Roborock S7 MaxV Ultra. Urządzenie potrafi sprzątać na sucho oraz zmywać podłogi na mokro.

Od paru lat nie musimy już biegać z odkurzaczem po wszystkich pomieszczeniach naszego domu. Dzięki zrobotyzowanym modelom możemy rozsiąść się wygodnie w fotelu, by obejrzeć ulubiony film, a technologia posprząta za nas. Zrobotyzowane odkurzacze stają się coraz lepsze i bardziej użyteczne, a najnowszym modelem jest Roborock S7 MaxV Ultra.

Na targach CES 2022 firma Roborock zaprezentowała swój najnowszy gadżet, będący flagowym modelem odkurzacza. Robot oferuje wiele funkcji, które mogą nam znacznie ułatwić życie, jeśli chodzi o kwestię utrzymania czystości w domu.

Roborock S7 MaxV Ultra sprzątnie dywany i zmyje podłogi

Nie tylko potrafi sprzątać dywany, ale dysponuje też mopem, co pozwala mu umyć podłogi, a także usunąć np., rozlany napój. Wykorzystuje w tym celu technologię mopowania VibraRise, bazującą na sonicznych wibracjach. Natomiast gdy trzeba sprzątnąć dywany, do akcji wkracza najnowsza technologia ReactiveAI 2.0. To system omijania wszelkich przeszkód, dzięki któremu odkurzacz ominie przewody zasilające, zabawki dla zwierzaka oraz inne obiekty.

Roborock S7 MaxV Ultra

Sprzęt jest praktycznie całkowicie bezobsługowy, więc nie musimy się nim w ogóle zajmować. Robot nie tylko samodzielnie naładuje własną baterię, gdy ta wyczerpie się podczas pracy. Wyposażono go w stację dokującą z funkcją Empty Wash Fill Dock. Pozwala odkurzaczowi opróżnić pojemnik z zebranymi śmieciami, a także uzupełnić wodę i płyn potrzebne do zmywania podłóg.

Wygoda kosztuje, dlatego aby posiadać odkurzacz Roborock S7 MaxV Ultra, trzeba dysponować kwotą 1400 dolarów, na tyle bowiem producent go wycenił. Sprzęt pojawi się w sprzedaży w drugim kwartale bieżącego roku.

Roborock S7 MaxV Ultra

Kolejną nowością producenta jest Roborock Dyad. To odkurzacz bezprzewodowy, który posprząta dywany, zmyje podłogi, a także zbierze rozlane płyny. Sprzęt wyposażono w technologię DyadPower: to dwa silniki działające niezależnie od siebie, które napędzają trzy rolki. Każda z nich może obracać się w inną stronę, dzięki czemu lepiej unoszą brud oraz sprzątają mokre plamy.

Urządzenie posiada też funkcję automatycznego wykrywania zaschniętych plam, które wyzwala podciśnienie w celu zwiększenia ssania i przepływu wody. Potrafi też czyścić krawędzie wzdłuż ścian, a dodatkowo można dodać zapach do wody podczas mopowania podłóg, dzięki czemu będą ładnie pachniały. Nie trzeba też czyścić urządzenia po skończonej pracy, gdyż posiada funkcję samoczyszczenia.

Roborock S7 MaxV Ultra

Sprzęt posiada 5000 mAh baterię i na jednym ładowaniu może posprzątać powierzchnię około 300 mkw. Roborock Dyad do sprzedaży wejdzie już w lutym w cenie 449,99 dolarów.

Źródło

You may also like...