Tego plecaka nigdy nie zgubimy; ma wbudowany lokalizator

Firma Targus pokazała na CES 2022 najnowszy plecak z funkcją lokalizacji. Cypress Hero EcoSmart współpracuje z siecią Find My, ułatwiającą jego odnalezienie w przypadku zgubienia lub kradzieży.

W dzisiejszych czasach używamy tak dużo gadżetów elektronicznych, że nie mieszczą się w kieszeniach. Smartfony, laptopy, nawigacje, aparaty itp., potrzebują ochrony podczas transportu, dlatego dużą popularnością cieszą się plecaki. Czasem może się jednak zdarzyć, że zostawimy je w restauracji, autobusie lub pociągu, a wówczas odzyskanie naszej własności będzie trudne. Pomoże nam w tym firma Targus, która pokazała najnowszy plecak Cypress Hero EcoSmart.

Z pozoru wygląda jak typowy plecak, jednak jego największy atut kryje się we wnętrzu. Ma bowiem wbudowany lokalizator współpracujący z siecią Find My należącą do Apple. Dzięki temu w przypadku straty, można go bardzo łatwo odnaleźć. Lokalizator zasila wyjmowana bateria ładowana poprzez USB.

Oczywiście zawsze można włożyć do zwykłego plecaka lokalizator AirTag, dostępny od 119 zł i uzyskać podobną funkcjonalność. Ale tutaj nie musimy ponosić dodatkowych wydatków.

Plecak posiada komorę główną, a także przednią kieszeń z łatwym dostępem. Wyposażono go również w przelotowy pasek do łatwego zamocowania plecaka do bagażu. We wnętrzu mamy wyściełaną komorę na laptopa, a także kieszenie do przenoszenia małych akcesoriów. Produkt jest także ekologiczny, gdyż wykonano go z 26 przetworzonych plastikowych butelek po wodzie.

Cypress Hero EcoSmart wyceniono na 150 dolarów, a w sprzedaży pojawi się późną wiosną.

Cypress Hero EcoSmart

Źródło

You may also like...