Fortnite: kolejny karabin w arsenale gracza

Epic Games wprowadziło kolejne zmiany w arsenale oferowanym przez Fortnite. Doszedł nowy karabin, strzelający lekką amunicją i wyposażony w magazynek na 30 pocisków.

Twórcy gry Fortnite udostępnili właśnie kolejne elementy aktualizacji v5.0, wprowadzający do popularnej gry kilka nowych elementów. Autorzy usunęli karabinek maszynowy Tactical SMG, zastępując go zupełnie nowym lekkim karabinkiem, który ma być częścią działań związanych ze zbalansowaniem gry.

Nowa broń dostępna jest w kilku wariantach rzadkości, a jej podstawowe obrażenia wynoszą 19-21. Wykorzystuje bowiem lekką amunicję, zaś w magazynku zmieści się 30 pocisków. Karabinek można znaleźć na podłodze lub też otwierając skrzynie, więc z jego zdobyciem nie powinno być żadnych problemów. Trzeba jednak pamiętać, że jest to oręż do walki na krótki dystans, zaś stosunkowo niewielkie obrażenia oznaczają, że trzeba wpakować w przeciwnika sporo pocisków. Innymi słowy, lepiej podejść jak najbliższej, by nie zdążył się schować.

Oprócz nowego karabinka, patch wprowadza także kilka zmian do innych rodzajów broni, podnosząc nieco obrażenia półautomatycznego karabinu snajperskiego. Wzrosły one z 63/66 do 75/78, a więc znacznie łatwiej będzie uśmiercić nią przeciwnika, szczególnie jeśli nie ma pełnego poziomu życia.

Posiadacze trybu Ratowanie Świata, którego możecie kupić tutaj, również zyskali kilka nowości. Jedną z nich jest karabin Typewriter Assault Rifle, który z wyglądu bardzo przypomina Drum Gun z Battle Royale.

Fortnite

Źródło: Slashgear.com

You may also like...