Koniec ukrywania się w fortecach. Nowy patch wprowadza do Fortnite bombardowanie

Epic Games kolejną aktualizację do Fortnite. Patch spodoba się wszystkim, którzy nie lubią kampienia, gdyż dostarcza nową broń do wykurzania przeciwników.

Jak co tydzień, popularna sieciowa strzelanka Fortnite otrzymała aktualizację. Udostępniony właśnie patch wprowadza do gry całkowicie nowy rodzaj broni jakim jest bombardowanie. W ten sposób będziemy mogli zdjąć mocno ufortyfikowanego przeciwnika, a także wroga kryjącego się po krzakach.

Nowa broń jest w formie granatu, który po rzuceniu zaczyna emitować kolorowy dym. Wkrótce potem miejsce na które spadnie zasypuje grad 20 pocisków. Pojawiają się na wysokości 120 metrów nad ziemią i zmieniają w piekło obszar o średnicy 9 metrów. Pole rażenia jest więc całkiem spore i jeśli szybko się z niego nie ewakuujemy się, możemy błyskawicznie stracić życie.

Pociski spadają w przypadkowych miejscach, a pole rażenia każdego z nich to 3,5 metra. Zadają 75 obrażeń dla graczy oraz 200 dla budowli. Jak widać jest to broń stworzona głównie do niszczenia budowli, ale przy jej pomocy można też wyeliminować większą grupę osób, które przebywają w fortecy.

Jeśli chcielibyście zapoznać się ze wszystkimi zmianami wprowadzonymi przez nową aktualizację, to szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Natomiast efekt działania nowego uzbrojenia możecie obejrzeć na poniższym wideo. Trzeba przyznać, że jest całkiem spektakularny i bombardowanie może sporo namieszać na polu bitwy.

Fortnite

Źródło: Epicgames.com

You may also like...