Nowy sezon Stranger Things pobił rekord oglądalności Netflixa

Udostępniony w zeszłym tygodniu nowy sezon serialu Stranger Things, pobił rekord oglądalności. W cztery dni obejrzało go ponad 40 mln wszystkich zarejestrowanych kont Netflixa.

Fani serialu Stranger Things dość długo musieli czekać na najnowszy, trzeci już sezon ich ulubionej produkcji. Na szczęście spory czas jaki minął od premiery poprzedniego sezonu wcale nie osłabił zainteresowania tą marką. Wręcz przeciwnie, znacznie je zwiększył co potwierdza najnowszy raport udostępniony przez platformę.

Z oficjalnych danych udostępnionych przez Netflixa wynika, że nowy sezon pobił rekord oglądalności tej platformy. Poprzedni rekord należał do filmu Murder Mystery, którego w cztery dni obejrzało 30,9 miliona wszystkich zarejestrowanych w usłudze kont. Tymczasem nową odsłonę serialu, który zyskał już status kultowego, w tym samym czasie obejrzało aż 40,7 mln kont.

I zapewne na tym się nie skończy, gdyż od premiery produkcji minęło zaledwie kilka dni i nie każdy miał dotąd czas zasiąść przed telewizorem. Za parę tygodni ten wynik może znacznie się zwiększyć. Dla porównania, w ciągu pierwszego miesiąca serial Umbrella Academy, obejrzało w sumie 45 mln kont. A jest to jeden z największych hitów tej platformy ostatnich lat. Jeśli więc wszystko pójdzie dobrze, to być może Stranger Things pobije również ten wynik.

Dodam, że żadna inna produkcja serwisu w tym przedziale czasu nie miała tak dużej oglądalności. Netflix ujawnił również, że cały sezon obejrzało jak dotąd 18,2 mln kont.

Stranger Things

Źródło: Twitter.com

You may also like...