Marvel wyprzeda pamiątki z superbohaterskich seriali Netflixa

W przyszłym miesiącu odbędzie się aukcja, na której będzie można kupić pamiątki z popularnych seriali Netflixa. Będą na niej rekwizyty z Dardevil, Iron Fist i Luke Cage.

Kilka miesięcy temu Netflix podjął niezrozumiałą dla wielu decyzję o skasowaniu wszystkich swych superbohaterskich seriali. Zrezygnowano więc z produkcji kolejnych sezonów takich produkcji jak Dardevil, Iron Fist, and Luke Cage. Jedynie Jessica Jones doczekała się kolejnej serii, która trafiła do oferty platformy, ale to również jest koniec tej serii.

Marvel zapewne rozumie rozgoryczenie fanów, dlatego chce im zafundować ciekawe pożegnanie z wymienionymi markami. W dniach 12-13 sierpnia odbędzie się akcja zorganizowana wspólnie z Prop Store, na której będą oferowane pamiątki z planu wszystkich seriali. Firma już przyjmuje oferty online, a zainteresowani zakupem mogą się zarejestrować by uczestniczyć w licytacji.

Prop Store udostępniło już listę wszystkich pamiątek, które trafią na licytację, a także ich wycenę. Jest ich całkiem sporo i każdy fan znajdzie tam coś dla siebie. W ofercie są m.in., wizytówki kancelarii Nelson and Murdock z serialu Daredevil po 100-150 dolarów sztuka. Pierwszy kostium Murdocka wyceniono natomiast na 8-10 tys. dolarów, zaś wartość pełnego czerwonego kostiumu Daredevila oszacowano na 30-50 tys. dolarów.

Jeśli nie dysponujecie jednak funduszami, by kupić coś na tej aukcji, to nie martwcie się, bo część przedmiotów można będzie otrzymać za darmo. W planach jest bowiem rozdanie pięciu bluz z serialu Luke Cage, można będzie otrzymać podczas telewizyjnej transmisji aukcji. Więcej informacji na ten temat uzyskacie na tej stronie.

Dardevil

Dardevil

Źródło: Propstore.com

You may also like...