Wędkarstwo w Fortnite zyska nowe możliwości

Epic Games ciągle wprowadza nowe elementy do popularnej gry Fortnite. Kolejną nowością będzie wędkowanie na lądzie, pozwalające zdobywać w ten sposób przedmioty.

Aby utrzymać popularność Fortnite na wysokim poziomie, twórcy muszą stale wzbogacać tytuł o nowe elementy zachęcające graczy do zabawy. Niedawno miała miejsce premiera drugiego rozdziału, w ramach której tytuł wzbogacił się o nową mapę z dużą liczbą zbiorników wodnych. Oczywiście nie jest tylko element krajobrazu, gdyż można po nich pływać. Dodatkowo twórcy dodali wędkę, która umożliwia łowienie w jeziorach w poszukiwaniu przedmiotów.

Epic Games postanowiło jednak rozszerzyć tę możliwość o łowienie na lądzie. Jakkolwiek to nie brzmi, wędki wkrótce będziemy mogli używać poza wodą, wykorzystując ją do chwytania przedmiotów leżących na ziemi i przyciągania ich do siebie. Taka funkcja może być bardzo przydatna, umożliwiając uzupełnienie zapasów lub zdobycie nowej broni bez wychodzenia poza bezpieczną osłonę.

Na razie informacje o nowych możliwościach nie zostały oficjalnie potwierdzone przez producenta. O takiej opcji wspomina FortniteBR, dostarczający nam nowych przecieków na temat strzelanki. Nie wiemy więc dokładnie kiedy można się ich spodziewać.

Dodam jeszcze, że wędkę można znaleźć w wielu miejscach na mapie, więc jej pozyskanie nie stanowi problemu.

Fortnite

Źródło

You may also like...