Forza Horizon 4 dostało pojazd z Cyberpunk 2077

Grający w Forza Horizon 4 mogą przetestować Quadra Turbo R. To futurystyczny pojazd znany z wydanej w tym tygodniu gry Cyberpunk 2077 stworzonej przez firmę CD Projekt RED.

Po wielu latach oczekiwania, w tym tygodniu do sklepów trafiła wreszcie gra Cyberpunk 2077, opracowana przez polską firmę CD Projekt RED. Tytuł sprzedał się w nakładzie przekraczającym 8 mln egzemplarzy i to wyłącznie w samej przedsprzedaży. Można więc powiedzieć, że zanim trafił na sklepowe półki, zarobił około 500 mln dolarów.

Tytuł obecnie bije rekordy sprzedaży, w czym bez wątpienia pomaga dobrze przemyślana kampania marketingowa. Obejmuje ona nie tylko samą grę, ale też szereg związanych z nią gadżetów i to zarówno fizycznych, jak i cyfrowych.

Do kategorii tych drugich możemy zaliczyć znany z gry pojazd Quadra Turbo R, który trafił do wyścigów Forza Horizon 4. Już wcześniej sugerowano taką niespodziankę, ale oficjalnie potwierdził ją Microsoft i Playground Studios.

Cyberpunk 2077

Pojazd jest całkowicie darmowy dla subskrybentów Xbox Game Pass, zarówno na konsolach Xbox One jak i pececie. Należy jednak wcześniej spełnić pewien warunek, aby go otrzymać. Musimy bowiem ukończyć wyścig jeden na jednego o nazwie “NIGHTCITY.EXE“.

Pojazd z Cyberpunk 2077 nie jest jedyną niespodzianką, jaką twórcy przygotowali dla posiadaczy Forza Horizon 4. W tym tygodniu wyścigi otrzymały bowiem aktualizację Super7, wprowadzającą do gry tryb budowania. Umożliwia on umieszczanie na trasach obiektów przeznaczonych do wykonywania kaskaderskich sztuczek.

Poniżej możecie obejrzeć wideo zwiastujące nowy pojazd w popularnych wyścigach.

Źródło

You may also like...