Nowe smartwatche Fossil Hybrid HR to połączenie klasyki z funkcjonalnością

Fossil pokazała dwa nowe hybrydowe smartwatche. Hybrid HR Collider i Hybrid HR Charter stanowią połączenie klasyki w postaci analogowego mechanizmu zegarka z nowoczesnymi funkcjami.

Firma Fossil wprowadziła na światowe rynki dwa nowe hybrydowe smartwatche, które spodobają się fanom klasycznego wzornictwa. Pierwszym z nowych modeli jest Hybrid HR Collider adresowany do mężczyzn, drugim zaś jego damska wersja o nazwie Hybrid HR Charter.

Oba produkty należą do kategorii smartwatchy hybrydowych. Nie jest to więc taki sam sprzęt jak Apple Watch. Tutaj połączono ze sobą klasyczny mechanizm analogowego zegarka oraz nowoczesne funkcje. Największą zaletą takiej konstrukcji jest oczywiście bardzo długi czas działania sprzętu, który na jednym ładowaniu może pracować przez wiele dni. Wadą jest oczywiście słabsza funkcjonalność w porównaniu do typowych smartwatchy.

W tym wypadku producent deklaruje, że sprzęt będzie działał przez ponad dwa tygodnie. Co ważne, wynik ten obejmuje aktywność wszystkich funkcji oferowanych przez ten sprzęt. W zależności od sposobu użytkowania, może więc być znacznie dłuższy.

Zegarek posiada naturalnie wyświetlacz z funkcją always-on, który możemy spersonalizować. Prezentowane są na nim powiadomienia dotyczące połączeń, wiadomości oraz powiadomień dostarczanych przez aplikacje. Można go jednak wykorzystać również do innych zadań, takich jak informacje pogodowe lub zegar prezentujący godzinę w innej strefie czasowej.

Fossil Hybrid HR jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena zaczyna się od 195 dolarów. Do wyboru będą skórzane lub silikonowe paski, a także bransoleta wykonana z przydymionej stali szlachetnej. Sprzęt można zamówić na stronie producenta.

Hybrid HR

Źródło

You may also like...