Gry Warner Bros. w usłudze EA Origin Access

Należący do Electronic Arts serwis EA Origin Access, wzbogacił się właśnie o produkcje koncernu Warner Bros. Znalazły się w nim tytuły opowiadające o przygodach Batmana oraz gry z serii Lego.

Działające od lat serwisy takie jak Netflix, czy Spotify, od lat oferują nam dostęp do szerokiej oferty filmów, seriali oraz muzyki dostępnych w ramach abonamentu. W przypadku gier wideo, takich usług nie ma niestety zbyt wiele, ale na szczęście te które już funkcjonują, stają się coraz atrakcyjniejsze.

Jedną z nich jest EA Origin Access, która oferuje jednak głównie tytuły należące do Electronic Arts. To się jednak zmieniło, gdyż dzięki współpracy z Warner Bros., oferta serwisu zwiększyła się o kilka atrakcyjnych produkcji tego wydawcy. Na chwilę obecną do usługi trafiły takie gry, jak:

-Batman: Arkham Asylum
-Batman: Arkham City
-Batman: Arkham Origins
-LEGO Batman
-LEGO Batman 2
-LEGO Batman 3

W niedalekiej przyszłości dołączy do nich jeszcze pięć innych gier, mianowicie:

-The Witness
-Out of the Park Baseball 19
-Lost Castle
-Bulletstorm – Lite
-Wasteland 2

Dobrą wiadomością jest to, że wszystkie produkcje dostępne w Origin Access możecie wypróbować całkowicie za darmo. Electronic Arts, aby zachęcić graczy do skorzystania z usługi, uruchomił właśnie jej 7-dniowy trial. W tym czasie użytkownik ma pełny dostęp do serwisu i może dzięki temu sprawdzić czy jego oferta mu się spodoba. A jeśli, to wykupi wówczas pełną subskrypcję.

EA Origin Access

Źródło: Origin.com

You may also like...