Galaxy S8 może kosztować 850 euro

Za kilka miesięcy do sklepów trafi Galaxy S8, najnowszy smartfon Samsunga. Wprawdzie wciąż nie wiadomo jeszcze konkretnie ile trzeba będzie za niego zapłacić. Ale jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, będzie to najdroższy model ze wszystkich urządzeń z rodziny Galaxy S.

Jakiś czas temu analitycy rynkowi sugerowali, że Galaxy S8 może być nieco droższy od swych poprzedników. I choć oficjalna cena tego modelu nadal pozostaje nieznana, to internetowe doniesienia wskazują, że prognozy te mogą okazać się prawdziwe.Ricciolo1, jedno ze źródeł przecieków dotyczących rynku urządzeń mobilnych twierdzi, że Galaxy S8 będzie kosztował 850 euro. Dla porównania za Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge należy zapłacić odpowiednio 700 i 800 euro.

To oczywiście cena modelu standardowego, który według doniesień otrzyma wyświetlacz o przekątnej 5,7″. Jest jeszcze model Galaxy S8 Plus, który ma ponoć kosztować o 100 euro drożej. Jeśli to prawda, wówczas najnowszy flagowiec Samsunga może być droższy od dotychczas najdroższego smartfona na rynku, czyli iPhone’a.Najnowsze doniesienia mówią też, że Samsung nie zamierza pokazywać Galaxy S8 na MWC 2017, gdyż nie chce, by jego produkt został przyćmiony przez inne modele. Oficjalna prezentacja odbędzie się dopiero pod koniec marca, natomiast sprzedaż rozpocznie się w ostatnim tygodniu kwietnia.

Źródło: Twitter.com

You may also like...