Milion rejestracji na Nokię 6

Już jutro rozpocznie się błyskawiczna sprzedaż Nokii 6, najnowszego smartfonu sprzedawanego pod szyldem legendarnego fińskiego koncernu. Do tej pory zebrano na niego milion rejestracji.

Nokia 6 to jeden z pierwszych smartfonow, które będą sprzedawane pod szyldem Nokii, a którego już jutro będzie można zakupić w ramach błyskawicznej sprzedaży. Produkt wzbudza tak duże zainteresowanie konsumentów, że firma HMD zebrała łącznie aż milion rejestracji od chętnych na jego zakup.Rejestracje na Nokię 6 zbierane są już od kilkunastu dni, jednak największe zainteresowanie zarejestrowano w zeszłym tygodniu, kiedy to udało się zebrać ponad 750 tysięcy zgłoszeń, co daje ich w sumie okrągły milion.

Oczywiście rejestracje to nie to samo co zamówienia w przedsprzedaży, aczkolwiek każdy klient zgłaszający chęć zakupu musiał zapłacić 9 dolarów za rezerwację swego egzemplarza. Rzeczywista sprzedaż może więc być nieco niższa. Telefon będzie dostępny wyłącznie na chińskiej stronie JD.com i kosztować ma w przeliczeniu 425 dolarów.Nokia 6 posiada 5,5″ ekran dotykowy o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Jego sercem jest natomiast ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 430 z jednostką graficzną Adreno 505. Pamięci użytkowej zainstalowano 4GB RAM, zaś użytkowej jest 64 GB. Z tyłu znajduje się 16 Mpix aparat, z przodu natomiast ma on 8 Mpix matrycę.

Źródło: Playfuldroid.com

You may also like...