Fossil Gen 5E Smartwatch to tani smartwatch dla każdego

Marka Fossil zaprezentowała swój najnowszy smartwatch Gen 5E Smartwatch. Produkt charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami oraz bardzo przystępną ceną.

Rynek smartwatchy wciąż wzbogaca się o kolejne modele, dostarczane przez producentów tego typu sprzętu. Jedną z marek specjalizujących się w zegarkach jest Fossil, który właśnie pokazał swój najnowszy model o nazwie Gen 5E Smartwatch.

Jest to odświeżona i nieco zmodyfikowana wersja modelu Gen 5 Smartwatch, która ma mniejsze rozmiary oraz cenę. W przeciwieństwie do poprzedniej generacji kosztującej 295 dolarów, ten model kosztuje 249 dolarów, a więc sporo pieniędzy zostaje w naszej kieszeni.

Niższa cena wiąże się jednak z pewnymi cięciami dotyczącymi wyposażenia. Zamiast 8 GB pamięci flash, mamy tutaj jedynie 4 GB, co sprawia że zmieścimy o połowę mniej aplikacji. Również wyświetlacz jest nieco mniejszy, gdyż jego przekątna wynosi 1,19″, ale za to zachował gęstość pikseli wynoszącą 328 ppi. Jakość prezentowanego obrazu nie będzie więc wcale gorsza.

Pod maską pracuje dwuletni już układ Qualcomm Snapdragon Wear 3100, który znajdziemy w kilku modelach tego producenta. Zegarek posiada również kopertę wykonaną ze stali nierdzewnej, zaś do sterowania funkcjami służy pojedynczy przycisk umieszczony z boku.

Gen 5E Smartwatch można już zamówić na oficjalnej stronie producenta, a jego oficjalna sprzedaż rozpocznie się już od 3 listopada.

Gen 5E Smartwatch

Źródło

You may also like...