Fotel dla gracza z podświetleniem RGB

Firma Gamdias wprowadza na polski rynek nietypowy fotel dla gracza. Kubełkowy model Achilles, został wyposażony w podświetlenie RGB oraz spory zakres regulacji.

Podświetlenie w sprzęcie gamingowym nie jest dziś niczym niezwykłym. Producenci akcesoriów komputerowych pakują diody LED do myszek, klawiatur, a nawet słuchawek. Podświetlany fotel, to jednak coś zupełnie nowego.

Podświetlany fotel dla gracza

GAMDIAS wprowadził na polski rynek podświetlany fotel dla graczy. Model Achilles jest kubełkowy i jego kształt inspirowany jest fotelami w samochodach sportowych. Oznacza to znacznie wyższy komfort użytkowania, gdyż dopasowuje się do naszego ciała. Wyposażono go także w wysuwany podnóżek i regulowane podłokietniki, a także regulowane oparcie, które można wychylić o 150 stopni. Obicie to niestety nie skóra, lecz materiał PVC, zaś szkielet siedziska wypełnia gęsta pianka.

W zależności od modelu, podłokietniki mogą być regulowane w trzech lub czterech wymiarach. A dla większego komfortu producent dołączył poduszki pod głowę oraz część lędźwiową pleców. Ich obciążenie wynosi natomiast od 102 do 200 kg.

Najciekawszym elementem tego fotela jest podświetlenie RGB, wbudowane w oparcie krzesła. Gracze mogą wybrać jeden z dziesięciu efektów świetlnych oraz zdecydować o jego kolorze za pomocą aplikacji GAMDIAS Hera.

Zobacz oferty na fotele dla graczy

Wystarczy podłączyć fotel dla gracza do komputera poprzez wbudowany port USB. Po odłączeniu podświetlenie można zasilić np. dowolnym powerbankiem.

GAMDIAS Achilles trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a ich ceny kształtują sie następująco

P1L: 459 USD
M1L: 379 USD
M1S: 339 USD
E1L: 249 USD

fotel dla gracza

Źródło: Gamdias.com

You may also like...