Funkcjonalny plecak dla graczy od Asusa

Każdy zapalony gracz wie, że najlepiej gra się na własnym sprzęcie, jeśli więc umówimy się na nocne LAN party z przyjaciółmi, to oprócz laptopa musimy ze sobą zabrać klawiaturę, myszkę, słuchawki oraz kilka innych akcesoriów.

Przeniesienie tego wszystkiego do niedawna mogło być problemem, lecz Asus rozwiązał go od ręki, wprowadzając do sprzedaży najnowszy plecak ROG Nomad, przeznaczony dla użytkowników sprzętu należącego do rodziny ROG (Republic of Gamers).

Jest to lekki, wytrzymały oraz wyjątkowo pojemny (8 litrów) plecak, do którego zapakujemy wszystko co potrzeba dla gracza, począwszy od laptopa z 17-calowym ekranem, na akcesoriach skończywszy. Co ważne, plecak został tak zaprojektowany, że każdy element wyposażenia, ma swe własne miejsce, dzięki czemu unikamy ryzyka uszkodzenia cennego sprzętu.

Na przykład znajdziemy w nim dedykowane zapięcie do słuchawek Orion ROG Vulcan, a także niezależne kieszenie na klawiaturę, myszkę, kamerę, kable, przejściówki itp. Z kolei w zewnętrznych kieszeniach znajdziemy miejsce z łatwym dostępem, przeznaczone dla smartfona oraz odtwarzacza muzycznego.

ROG Nomad jest nie tylko wytrzymały, ale też pokryty materiałem odpornym na wodę. Wykonano go z balistycznego nylonu spełniającego normę 1680D, a więc nawet ostre traktowanie nie powinno skończyć się uszkodzeniem. A jak wynika z przeprowadzonych testów z powodzeniem możemy go obciążyć nawet 30 kilogramami sprzętu bez obaw rozerwania materiału.

ROG Nomad trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie 110 Euro.

Źródło: Asus.com

You may also like...