Futerał Galaxy S21 Ultra potwierdza wsparcie S Pen

Do sieci wyciekły właśnie grafiki futerału dla Samsunga Galaxy S21 Ultra. Możemy na nich zobaczyć miejsce dla rysika S Pen, co potwierdza iż nowy sprzęt będzie z nim współpracował.

Od pewnego czasu pojawiają się przecieki sugerujące iż Samsung planuje spore zmiany w kwestii interakcji ze smartfonami z serii Galaxy S. Mówi się bowiem, że producent chce wreszcie wprowadzić do tej rodziny obsługę rysika S Pen, z której od lat korzystają użytkownicy serii Galaxy Note.

Informacje nadal pozostają niepotwierdzone, ale wygląda na to, że taka zmiana jest już praktycznie pewna. Potwierdzają ją najnowsze rendery futerałów dla Galaxy S21 Ultra opublikowane przez witrynę WinFuture.

Widać na nich miejsce przeznaczone do przechowywania piórka, gdy nie jest obecnie używane, zaś miejsce na rysik znajduje się tuż obok ramki telefonu. Grafiki pokazują również przezroczysty element przedniego panelu zasłaniającego ekran, dzięki temu będzie można korzystać z funkcji Always-on display.

Galaxy S21 Ultra

Oczywiście musimy pamiętać, że tej serii Samsung planuje znacznie ograniczyć ilość akcesoriów dostępnych wraz ze smartfonem. Z nowym modelem nie dostaniemy więc słuchawek oraz ładowarki. Nie będzie w nim również rysika, gdyż jest to opcjonalne wyposażenie nowego sprzętu. A to oznacza konieczność głębszego sięgnięcia do portfela i wyciągnięcia z niego dodatkowych 40 euro na zakup tego wyposażenia.

Galaxy S21 Ultra

Rysik będzie niewątpliwie bardzo drogi, ale pamiętajmy, że jest to technologicznie zaawansowany gadżet. Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi S Pen będzie obsługiwał m.in., sterowanie gestami, a także dostanie końcówkę rejestrującą siłę nacisku.

Dodam jeszcze, że oficjalna prezentacja najnowszego flagowca Samsunga odbędzie się już 14 stycznia. Producent przeprowadzi ją wyłącznie online, a więc transmisję obejrzymy w sieci.

Źródło

You may also like...