Gadżet dla fanów Star Wars całkowicie odmieni Waszą klawiaturę

Jeśli lubicie uniwersum Star Wars, to z pewnością kupujecie nawiązujące do niego gadżety. Jednym z najnowszych są wymienne klawisze, całkowicie zmieniające wygląd klawiatury.

Star Wars to marka znana na całym świecie, która nie ogranicza się tylko do kolejnych filmów. Na rynku dostępnych jest bowiem niezwykle szeroka oferta gadżetów nawiązujących do tego popularnego uniwersum, które można dopasować do preferencji każdego fana. Jeden z nich skierowany jest do użytkowników komputerów. Jeśli często korzystacie z peceta, to możecie teraz upiększyć swoją klawiaturę.

Dzięki współpracy firm NovelKeys, Signature Plastics i Disney, do sprzedaży trafił właśnie zestaw klawiszy z Gwiezdnych Wojen. Możemy nimi zastąpić nasze standardowe przyciski, jakie znajdują się w klawiaturze. Klawisze mają profil DSA i wykonano je z materiału PBT, który ponoć jest bardziej trwały w porównaniu do ABS. Zestaw zawiera 157 przycisków, dzięki czemu pasuje do klawiatur zarówno małych, jak i pełnowymiarowych. Co ważne, przyciski mogą mieć nadrukowaną połączenie Aurebesha oraz angielskiego lub oferować wyłącznie alfabet Aurebesh. Ale to chyba tylko dla najbardziej zapalonych fanów.

Istotne jest również to, że gadżet pasuje tylko do klawiatur mechanicznych, korzystających z przełączników z serii MX. Niestety największą wadą produktu jest cena. Pełny zestaw klawiszy kosztuje aż 250 dolarów. Jeśli mimo to chcecie je mieć, to od jutra zacznie się przedsprzedaż, która potrwa do 5 stycznia. Nie wiadomo jednak kiedy produkt pojawi się w sklepach.

Star Wars

Źródło: Kono.store

You may also like...