Galaxy A52 otrzyma poczwórny aparat z 64 MP matrycą

Przecieki ujawniają specyfikację najnowszego Samsunga Galaxy A52. Tylny aparat smartfona ma być również poczwórny, zaś główny otrzyma 64 MP sensor.

Samsung Galaxy A51 pojawił się na rynku w styczniu i był w tym roku jednym z najchętniej kupowanych smartfonów koreańskiej marki. Producent uznał jednak iż nadszedł już czas na następcę, którego właśnie przygotowuje. Na razie nie było jeszcze oficjalnej zapowiedzi tego modelu, ale dzięki pojawiającym się w sieci przeciekom zaczynamy poznawać jego specyfikację techniczną.

Najnowsze wieści dostarczyła nam witryna GalaxyClub, która zdradza szczegóły aparatów fotograficznych. Obecny model dysponuje poczwórnym aparatem w konfiguracji 48 MP + 12 MP + 5 MP + 5 MP. W nowym Galaxy A52 najwyraźniej liczba aparatów pozostanie taka sama, ale za to nieznacznie zmieni się ich specyfikacja. Główny aparat otrzyma bowiem 64 MP sensor, który powinien podnieść jakość wykonywanych zdjęć oraz filmów. Pozostałe sensory będą zapewne takie same jak w Galaxy A51.

Nowy członek rodziny Galaxy nie ma jeszcze konkretnej daty premiery. Poprzednika pokazano jednak w grudniu, więc możliwe że prezentacja nowego modelu odbędzie się w podobnym terminie.

Jeśli tak, to jest jeszcze sporo czasu do debiutu i na pewno będą pojawiały się kolejne przecieki dotyczące jego wyposażenia. Wkrótce zapewne dowiemy się jaki procesor otrzyma, a także poznamy pojemność akumulatora.

Galaxy A52

Źródło

You may also like...