Nowa generacja Galaxy A7 dostanie potrójną kamerę

Potwierdziły się plotki sugerujące obecność potrójnej kamery w najnowszej generacji modelu Galaxy A7. Jego oficjalna prezentacja odbędzie się 11 października bieżącego roku.

Producenci smartfonów pakują do nowych modeli coraz więcej kamer, by w ten sposób podnieść jakość wykonywanych fotografii. Samsung nie chce być od swych rywali gorszy i także zamierza zwiększyć liczbę kamer. A jednym z modeli, w którym ta strategia zostanie wykorzystana jest Galaxy A7 2018.

Już wcześniej pojawiały się plotki sugerujące, że nowa generacja tego smartfona może posiadać łącznie pięć kamer. Źródła wprawdzie nieco się myliły, ale były bardzo blisko. Oficjalny prasowy render sprzętu potwierdza bowiem, że telefon dostanie cztery kamery, przy czym tylna będzie potrójna. Z przodu natomiast pojawi się pojedyncza soczewka.

Parametry techniczne głównego aparat nie są jeszcze znane, więc nie wiemy jakie matryce znajdą się na jego pokładzie. Natomiast reszta specyfikacji będzie zbliżona do modelu Galaxy A8+ 2018, a więc będzie Exynos 7885 z 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Z kolei wyświetlacz ma przekątną 6-cali oraz rozdzielczość 2220 x 1080 pikseli.

To na chwilę obecną wszystko co wiemy na temat Galaxy A7 2018. Nasza wiedza wkrótce zostanie jednak poszerzona, gdyż jego oficjalna prezentacja odbędzie się 11 października. Wówczas poznamy dokładne dane techniczne oraz cenę.

Galaxy A7

Galaxy A7

Galaxy A7

Galaxy A7

Galaxy A7

Źródło: Galaxyclub.nl

You may also like...